ძვირფასო მონაწილეებო, უპირველეს ყოვლისა, გილოცავთ გამარჯვებულებს, სპეციალური პრიზების ნომინანტებს და ყველა მონაწილეს. მადლობა, რომ ჩვენ პროექტით დაინტერესდით, იშრომეთ და ძალიან საინტერესო ნამუშევრები გამოგვიგზავნეთ. თითოეული თქვენგანი და ის დრო, რომელიც ამ პროექტს დაუთმეთ, ჩვენთვის ძალიან მნიშვნელოვანია! და, გვინდა ვიფიქროთ, რომ რომ პროექტზე მუშაობის პროცესი თქვენთვისაც საინტერესო და სასარგებლო აღმოჩნდა.
ასევე უღრმესი მადლობა გვინდა გადავუხადოთ ჟიურის წევრებს, რომლებმაც დღე და ღამე იშრომეს, რომ კონკურსის შედეგები დათქმულ დროს გაგვესაჯაროვებინა.

განსაკუთრებული მადლობა ყველას, ვინც შეძლო და დაესწრო პროექტის ონლაინპრეზენტაციას და გამარჯვებულების ონლაინ წარდგენას და ასევე მათაც, ვინც ეს ვერ მოახერხა.

გთავაზობთ გამარჯვებულთა სიას და საპრიზო ნომინაციების ჩამონათვალს კატეგორიების მიხედვით.

კატეგორია 1. გააგრძელე ამბავი

I ადგილი:
1. ნიკოლოზ ვაშაკიძე, ქ.თბილისის N186 სკოლის V კლასის მოსწავლე
2. ბორჯომის N 1 საჯარო სკოლის მე-5 ა კლასის მოსწავლეები: ცოტნე აბრამაშვილი, გიორგი ბარდაძე, გიორგი ბლიაძე, ნატალი გეგეშიძე, გიორგი გელაშვილი, ანდრია ვალიშვილი, საბა თედიაშვილი, ნიკოლოზ მაისურაძე, დაჩი მარანჯიშვილი, მარია ოქროიძე, ნინი რაზმაძე, საბა სამხარაული, სალომე სესაძე, კონსტანტინე სიდამონიძე, დავით ტაბატაძე, დავითი ტაბატაძე, ლუკა ღონღაძე, დავით შალუტაშვილი, მარიამ შატბერაშვილი, ნანუკა შაყულაშვილი, დემეტრე შოთაშვილი, ნინია ცხვედიანი, ვერიკო ჯავახიშვილი, ანა ჯიქურაშვილი, გიორგი კალანდაძე
II ადგილი:
ბარბარე პაპიაშვილი, სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესსის V გ კლასის მოსწავლე
ბარბარე გოგრიჭიანი, სსიპ ქალაქ თბილისის №177 საჯარო სკოლის მე-6 კლასის მოსწავლე
III ადგილი:
ნინი ბერიძე, სსიპ ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვაბღის საჯარო სკოლა, V კლასი

კატეგორია 2. მისწერე წერილი

I ადგილი:
აბაშიძე მეგი, ფელიშვილი ანასტასია, ქამაშიძე ავთანდილ, ხალვაში მარიამ, ზოიძე ლიზი – სსიპ ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნაკაიძეების საჯარო სკოლის VI კლასის მოსწავლეები
II ადგილი:
ბარბარე გელენიძე – სსიპ ქალაქ რუსთავის N21 საჯარო სკოლის V კლასის მოსწავლე
III ადგილი:
ანიტა გოგიაშვილი – სსიპ ქალაქ ბათუმის №6 საჯარო სკოლის III კლასის მოსწავლე

კატეგორია 3. შექმენი კომიქსი

I ადგილი:
1. ბარბარე სამხარაძე – ქალაქ თბილისის N126 საჯარო სკოლის მოსწავლე
2. მარნეულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჯანდარის საჯარო სკოლის IV კლასის მოსწავლეები: აიან გუსეინოვა, აიდან გუსეინოვა, აიდინ ასლანოვი, აილინ მამედოვა, აისელ გოჯაევა, ალი სალახლი, აჰუ მამედოვა, ელიფ მამედოვა, ლამან მამედოვა, მურად მამედოვი, მუჰამმედჰასან გასანოვი, სოლმაზ ნამაზოვა, ფაშა ბაირამოვი და რუსთავის მე-4 საჯარო სკოლის II კლასის მოსწავლე ელენე ნადირაშვილი
II ადგილი:
ანა მანჩხაშვილი – სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქ. ხაშურის N 3 საჯარო სკოლის III ა კლასის მოსწავლე
III ადგილი:
გიორგი ხეცაშვილი – სსიპ – ქალაქ ქუთაისის №30 საჯარო სკოლის VI კლასის მოსწავლე

ჟიურის სპეციალური ნომინაციები:

ნომინაცია – ყველაზე მძაფრსიუჟეტიანი ამბავი
ელენე ექონია, ერეკლე ბუჩუკური, ელენე უჯმაჯურიძე – სკოლა „პოლიგლოტის“ მე-6 კლასის მოსწავლეები

ნომინაცია – ყველაზე ემოციური ამბავი
შოთა პავლიაშვილი – სსიპ ყვარლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფლის N2 საჯარო სკოლის III კლასის მოსწავლე

ნომინაცია – ყველაზე უცნაური ადრესატი
კესარია ჩარგაზია – სსიპ ქალაქ თბილისის N221 საჯარო სკოლის IV კლასის მოსწავლე

ნომინაცია – ყველაზე სახალისო პერსონაჟი
გიორგი თინიკაშვილი – სსიპ ქალაქ გორის N8 საჯარო სკოლის VI კლასის მოსწავლე

ნომინაცია –ყველაზე ორიგინალური გაფორმება
მარიამ აბზიანიძე – სკოლა „აიბი მთიების“ VIა კლასის მოსწავლე

ჟიურის სპეციალური ნომინაცია
ქეთევან ყოლბაია – სს N2, სოფელი ჭუბურხინჯი, გალის რაიონი, ოკუპირებული
აფხაზეთი, საქართველო

ნომინაცია – ყველაზე აქტიური გუნდი

ნინო გოდერძიშვილი – სსიპ ქალაქ თბილისის 65-ე საჯარო სკოლის სახვითი და გამოყენებითი ხელოვნების მასწავლებელი და მოსწავლეები: ცოტნე წივილაშვილი, ფაინა ვოსკანიანი, დემეტრე ასლამაზიშვილი, სესილია სიფრაშვილი, გულნაზი მამედოვა, მარიამ შენგელია, ვიქტორია კეკელია, მარიამ სეფიაშვილი, გიორგი კენკებაშვილი, ლიზი ჭანტურია, მარიამი ხახვიაშვილი, ელენე ქობულაძე, დემეტრე ხატიაშვილი, ლაზარე ლაშხი, ალექსანდრა ტყეშელაშვილი, გიორგი ბეგიაშვილი, გიორგი ხვისტანი, მარიამ გურგენაძე, ნიტა ბორცვაძე, ეკატერინე ბორჯაძე, ლუკა გვიმრაძე, ნიტა კუკულაძე და თინანო კილაძე

შეხვედრაზე გაცნობეთ ჟიურის გადაწყვეტილების შესახებაც – თითოეული მონაწილის ნაშრომი დაჯილდოვდეს შესაბამისი სერტიფიკატით. აქედან გამომდინარე, იმისათვის, რომ სერტიფიკატები გამოგიგზავნოთ, გთხოვთ ბმულზე გადახვიდეთ და ეს მცირე ფორმა შეავსოთ.

გისურვებთ წარმატებებს!

This site is registered on wpml.org as a development site.